TA Mediteran

Албанија

ЛЕТО 2018 / Вила Hristo - Ксамил

 

 

Вила "Hristo" - Ксамил


Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Затоа, ставете го Ксамил во прв план за вашиот следен одмор и нема да зажалите бидејќи ќе уживате во одлична храна, долги сончеви денови, пливање и рибарење ... и сето тоа за разумна цена, за разлика од другите познати туристички места.

Островите се приказна за себе. Една од плажите е оддалечена нецели 100 метри од најблискиот остров, па до него може да стигнете со пливање. Островот нема плажа, има неколку лежалки на сплав, но задоволството да се исплива до островот е и повеќе од доволно. До пооддалечениот остров секојдневно пловат моторни чамци. Погледот вреди милиони, тивкиот ветер и мирното море кое ви дава спокојство е вистинско место за уживање и релаксација. Зајдисонцето  и топлите портокалови зраци кои полека го најавуваат крајот на летото ќе ве остават без здив.

Вила „Hristo“ се наоѓа на само 60 метри од прекрасната плажа Bella Vista и на околу 150 метри од центарот на градот. Располага со трокреветни студија со можност за дополнително легло кои се наоѓаат на прв кат, опремени со сопствена кујна, купатило, балкон, клима, WI-FI .  

   

  EARLY BOOKING 

10% попуст за резервација и целосна уплата до 30.03.2018 
Освен за смените обележани со *

 

вила
"Hristo"

Ксамил
термин  МАЈ ЈУНИ ЈУЛИ АВГУСТ СЕПТЕМВРИ 
19 26 02 11 20 29 08 17 26 04 13 22 31 09 16
бр. ноќи  7* 7* 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 7* 7*
1/3 студио 
95 105 165 195 215 275 295 295 295 295 295 265 165 105 95
1/3+1 студио  95 105 185 215 235 315 335 335 335 335 335 305 185 125 105

Цените се дадени за НАЕМ на СТУДИО за 7 ноќевања без превоз


  • НАПОМЕНА
  • - За аранжманите купени со попуст НЕ Е дозволено: промена на дата, име и презиме на патниците по извршената уплата. Во случај на промена важат редовните цени и се доплаќа до износот;
  • - Едно дете до 6 години може да се смести во кревет со двајца возрасни;
  • - Клима уред - БЕСПЛАТНО;
  • - Собите се преземаат во 12:00 часот, а се напуштаат во 09:00 часот по локално време;
  • - За хигиената на собите се грижат гостите;
  • - За  промена на постелнината се грижи одговорно лице на барање на гостите. 

За овој аранжман важат општите услови на патување на СКТМ и Медитеран.


Погледнете останата понуда / Лето 2018

Новости

следете не

twinter rss

Контакт

Ул: Ванчо Прќе бб / 2000 Штип, Mакедонија
+389 32 397 001 | +389 70 210 219
e-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Сервиси